Zabiorą Twoją duszę

Słowo nie jest jedynym nośnikiem złożonej myśli. Są nim też molekuły. Jest to najbardziej zaawansowana forma przekazu myśli znana człowiekowi.” – fragment z Chemonomiconu, bluźnierczej księgi chemicznej spisanej przez szalonego mongolskiego chemika Murti-Binga.


Pradawny język matki natury wraca i upomina się o swoje.  Matka natura dała nam opium i dała nam wspaniałych ludzi co stworzyli heroinę, fentanyl i nity. Nie każdy może żyć z duszą na tym świecie. Niektórym poprzez chemiczną ewangelię opioidów można odebrać tę duszę. Bluźniercze myśl i słowa jakie dostają się do organizmu wraz z apostołem Heroiną, Fentanylem i Nitem , przekonują wszystkie komórki do wyrzucenia jej (tej duszy). Komórki nawrócone na nową wiarę zamykają drzwi przed duszą i przyjmują molekularnego apostoła.  Ten zaprasza coraz więcej i więcej apostołów, aż w końcu ciało bez duszy staje się pojemnikiem wypełnionym chemicznym opioidowym słowem. I tak o to słowo ciałem się stało. 
Dusza odfrunęła, chemia została. Chemia jest jednak dużo bardziej wierna niż dusza. Nie pozbędziesz się jej tak łatwo. Będzie walczyć do samego końca o Ciebie. A dusza? A system wartości? A wszczepione idee? Wiara w boga? To wszystko nic.  To łatwo ulatuje z człowieka. Po poznaniu chemicznego słowa, to co zostanie z Tobą na zawsze to opioidowi apostołowie nowej wiary. Apostoł Fentanyl, apostoł Heroina i apostoł NIT. Oni są wierni i sprawią, że Ty też będziesz im bardzo wierny.
Molekuły posługują się zwykłymi słowami jak ludzie-węże, którzy syczą kłamliwymi słowami i mącą w co słabszych umysłach. Chemiczni apostołowie niosą wiedzę pokoleń zaklętą w cząsteczce. Molekula jest najlepszym nośnikiem imformacji. Trafia prosto w samo sedno problemu. Wywołując kaskadową lawinę biochemicznych procesów w mózgu dają stan wiedzy absolutnej, absolutnego zrozumienia i szczęścia. I to nie na drodze werbalnej. Trafiają w tę część nas, która uformowała sie na długo przed powstaniem świadomości. W pradawne miejsce, które rozumie tylko pierwszy i jedynie prawdziwy język przekazywania imformacji przez molekuły.Pamiętajcie pierwsza komunikacja między organizmami odbywała się na drodze chemicznej. Potem powstaly inne formy. Chemia była pierwszym językiem.