Listy do sprzedawcy China White

Murti-Bing lubi czytać listy. Z listów można dowiedzieć się wiele o życiu, o ludzkich troskach i radościach. Jedna z przyjaciółek Murti-Binga postanowiła podzielić się z nim listem, który dostała od swojego klienta. List jest wzruszający i ukazuje jak wiele dobrego możemy, czasem nieświadomie,  uczynić dla innych osób.

Jestem osobą od 15 lat uzależnioną od heroiny. Całe pieniądze, jakie udawało mi się zdobyć, wydawałem na swój cudowny nałóg. Zapominałem przy tym o swojej rodzinie i jedynej córce. Nie miała ode mnie i mojej żony nic. Wraz z narodzinami podarowaliśmy jej nałóg heroinowy. Żona będąc w ciąży nie potrafiła przestać i dziecko urodziło się fizycznie uzależnione od narkotyków. W szpitalu podawali jej końskie dawki środków uspokajających, żeby zniwelować objawy skręta. Córka jest bardzo depresyjna i cicha. Nie mieliśmy nawet na ubranka i buty dla niej, bo wszystko wydawaliśmy na Helupe.Wiele zmieniło się na dobre, kiedy na darknecie pojawili się sprzedawcy heroin china white na bazie fentanylu. Towar był dużo tańszy i przy tym mocniejszy od najlepszej heroiny, jaką mieliśmy w zasięgu ręki. Moja córka po raz pierwszy od 10 lat będzie miała teraz normalne święta. No i z bajzlu wprowadziliśmy się wreszcie do normalnego mieszkania. 3 dobre rzeczy jakie dzięki tobie osiągneliśmy:

  • po pierwsze, zaoszczędziliśmy dużo pieniędzy ćpając więcej za mniejsze pieniądze; 
  • po drugie, zaczęliśmy mieszać towar i sprzedawać. Kupiłem córce buty, czego nigdy wcześniej nie zrobiłem; 
  • no i po trzecie, fentanyl krótko działa. Po 30 minutach haju przez jakiś czas czułem się zupełnie normalnie. Mogłem teraz więcej czasu spędzać z dzieckiem i nadrobić wszystkie zaległości spowodowane heroiną.

Moje życie jest teraz znacznie lepsze. Dziękuję ci, sprzedawco china white.