U-47700 – bóstwo zeszło na ziemię

Cała historia designer drugs zaczęła się od fentanyli. To w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia chemicy z szarej strefy po raz pierwszy zmodyfikowali coś co było nielegalne, po to żeby uzyskać coś co podobnie działa, ale jest legalne. Fentanyl zmutowano do 3-metylfentanylu. Konsekwencje tego zdarzenia odczuwa się do dziś. Po 2010 roku mnogość struktur poddawanych modyfikacji rośnie w tępie wykładniczym i nie ma sposobu aby to powstrzymać. Historia zatacza koło – rozpoczęło się od opioidów i wraca do korzeni. Po butyr-fentanylu i furanyl-fentanylu pojawia się U-47700.U-47700 molecule.svg Struktura tak bardzo wyprzedza swoją epokę, że nawet najbardziej wymyślne prawo analogowe nie obejmuje jej.

Murti-Bing jest zachwycony. Wielu osobom wydawało się, że opiożercy są skazani na coraz to nowsze modyfikacje fentanyli. AH-7921 okazało się takim sobie opioidem i M-B z niechęcią spoglądał na substancje z tej grupy. Chemicy jednak byli bardzo ciekawi nowych melodii niesionych przez nowe struktury. Zrobili U-47700 i postanowili przetestować to na rodzaju ludzkim.

Rezultaty testów były zdumiewające. Substancjja okazała się 7.5 razy silniejsza od morfiny. Jednak dla czytelników WM nie to jest najważniejsze. Duża aktywność często nie idzie w parze z dużym potencjałem rekreacyjnym. W przypadku U-47700 potencjał rekreacyjny jest olbrzymi. Wywołuje euforię często określaną nawet jako większą od królowej wszystkich narkotyków – HEROINY. W oczach Murti-Binga, U-47700 stało się jedną z najciekawszych struktur, jaką teraz można kupić. Wreszcie jest coś, co pretenduje o heroinowy tron.

Progowa dawka substancji to około 2 mg (dane dotyczą niezepsutych dusz). Powoduje wtedy słabe opiatowe uspokojenie. Przy dawkach 10 – 20 mg wywołuje opiatową jazdę ze wspomnianą euforią przerastającą heroinę. Powyżej 20 mg dusza podlegająca opętaniu zasypia, tak jak po fentanylowym znieczuleniu przed operacją. Przy paleniu i podaniu dożylnym czas działania to zaledwie godzina. Przy wciąganiu lub oralnie działa dłużej, bo aż do 3 godzin. Tolerancja po tym rośnie tak samo szybko, jak po fentanylach. Praktycznie przy każdym podaniu trzeba brać więcej, niż za poprzednim razem. Substancja idealna do zniszczenia sobie życia, lepsza niż heroina.

Działanie substancji najleppiej odzwirciedla pewien wpis Limitbreaker’a z hyperreal:

~1 Niebo z Bogiem i Aniołami, o którego istnieniu wiedziałem od zawsze, lecz nigdy nie doświadczyłem. ~2 To było jak znalezienie pieniędzy, o których nie wiedziałem, że je zgubiłem. Znalazłem coś, czego nawet nie szukałem, co mnie spotkało to było apogeum przyjemności i pragnienia. Satysfakcja. Rozkosz. To wszystko są tylko wskazówki, które mogą dać Tobie, czytającemu, jedynie odrobinę pojęcia odnośnie tego, co doświadczyłem. Nazwanie tego niebem nie uchwyciłoby tego uczucia. Raj.

Jego zdaniem bardziej euforyczny (najpiękniejsza, najbardziej Boska euforia) niż morfina i heroina.

Niestety, osoby z wcześniej wyrobioną dużą tolerancją krzyżową na opioidy potrzebują naprawdę bardzo dużo, żeby doświadczyć najwyższej radości. Ich szczęście przepadło już dawno temu. Poznawszy heroinę i U-47700 zbłąkane duszyczki i tak wybierały U-47700. Lucyfer – bóstwo piekieł – po raz kolejny został wezwany na ziemię.

16 thoughts on “U-47700 – bóstwo zeszło na ziemię”

      1. ALD-52 bylo bardzaiej RC, bo zostalo opisane w literaturze. Niektore fentanyle byly celowo projektowane pod rynek uliczny heroiny i nie byly wczesniej opisane w literaturze.

  1. Właśnię testuje to U jest to cudowna substancja, a jej opisy nie są przekłamane są czystą prawdą, czystą jak przyjemność, którą mops odczuwa będąc pod wpływem “U”

  2. Czas zweryfikował – albo największa kompromitacja WM, albo największa kompromitacja polskiego “rynku” RC.
    30mg – wciąż słabiej, niż 300 kody. Nie mówiąc, o boskich w porównaniu 500g Bakallandu.
    (dostarczył bezpieczny vendor, który – pisują na forum – nie dosypuje wilczego pazura)

  3. A gdzie to można kupić, i jak to się nazywa na ulicy? Czy jest ogólnie dostępne? I jak działa na kulę u nogi zwaną Methadone?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *