Pigułka Murti-Binga: w służbie nowej wiary

Murti-Bing postanowił przeprowadzić wykopaliska archeologiczne. Studiując stare sanskryty natrafił na ślad Pigułki Murti-Binga. Jak do tej pory nikomu na świecie nie udało się ustalić jej składu chemicznego. Receptura jest ukryta daleko na wschodzie w ciemnych zakamarkach umysłu jego jedyności Murti-Binga.

Prawdziwe oblicze Murti-Binga, wielkiego nauczyciela ze wschodu nie jest znane. Nazistowskim archeologom prowadzącym badania w mrocznych Górach Szaleństwa w Tybecie, w 1936 roku udało się odnaleźć jak do tej pory jedyne malowidło przedstawiające jego jasność:

m-bSymbolem chrześcijaństwa jest trójkąt przedstawiający ojca, syna i ducha świętego a symbolem Murti-Bingizmu jest kwadrat symbolizujący Murti-Binga, jego pigułkę, a także szczęście i oświecenie jakie przychodzi po przyjęciu wszystkich porcji pigułki. Niektórzy ten symbol kojarzą ze znaczkiem, który otwiera wrota percepcji. Do dzisiaj teologowie, filozofowie i archeolodzy spierają się co ten kwadrat tak naprawdę znaczy.

O samej pigułce ludzie, na których spadła jego łaska, piszą tak:

Lekarstwem dla świata jest pigułka Murti-Binga, która przenosi światopogląd drogą organiczną. Ludzie, którzy zażyją ową pigułkę, zmieniają się zupełnie, zyskują pogodę ducha i szczęście, przestają być także wrażliwi na wszelkie elementy metafizyczne.
Człowiek musi albo umrzeć – fizycznie czy duchowo – albo odrodzić się w sposób jeden, z góry zdefiniowany, przez zażycie pigułek Murti-Binga.
Przyjęcie porcji Murti-Binga jest bolesne dla większości ludzi. Jest ono bowiem równoznaczne z wyrzeczeniem się dawnego siebie. Musi nastąpić przełom, który oznacza aprobatę Nowej Wiary. Towarzyszy mu często poczucie winy, będące wynikiem przywiązania do religii przekazanej przez rodziców, czy lojalności wobec przeszłości.
Ale przed przyszłością nie uchroni się nikt. Tabletka Murti-Binga jest już w Europie, Nowa Wiara niedługo wkradnie się do wszystkich świątyń.

Źródło: Sny, w których przychodzi do mnie diabeł.

One thought on “Pigułka Murti-Binga: w służbie nowej wiary”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *