Mocarz na tapecie Europolu

Polak potrafi!!! Rzadko kiedy się zdarza, że nasi rodacy są gorącym tematem w Europolu. Informacja odnośnie mocarza trafiła do wszystkich możliwych służb w Europie. Europol wydał alarm: http://www.wedinos.org/resources/downloads/Mocarz_pictures.pdf .

W składzie mocarza na przestrzeni ostatnich kilku lat znajdowano niemal wszystkie ogólnodostępne kanabinoidy: UR-144, BB-22, 5F-PB22, XLR-144, AB-CHMINACA, MMB-CHMINACA, AM-2201, JWH-081, JWH-019, JWH-203.

Redakcja WM nie jest w stanie zrozumieć, czemu ludzie kupują takie różne wybuchowe mieszanki. Akcje typu “Mocarz” szkodzą całej branży RC, w której są przecież określone zasady BHP i idee.  Przeczytajcie sobie o powodach dla których nie warto brać dopalaczy.

2 thoughts on “Mocarz na tapecie Europolu”

  1. tam byla pewnie MBM-CHMINACA w wysokim stezeniu (ktos pomylil ja z AB -chminaca – ktora nawet w wyzszym stezeniu jest do przezycia – problem w tym ze te zjeby sprzedawcy nie sprawdzili ten ogromnej roznicy ze 0.1mg juz jest za mocne (ja zawsze przelicza na vapo bo mieszanki sa czesto niejednorodnie rozlozone)

    a ze pewnie wladza dala dupy i w mocarzach byl mbm- chimnaca (krzyzowiec z rosji) ale legalny wiec nic nie mogli zrobic to zlezli cos ze starych macza gdzie juz kanna nielegalne to bardzo mozliwe albo po prostu Tak SOBIE USTANOWILI z prokuratorem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *