Jesteśmy już 4 lata

Pierwszy artykuł na WM pojawił się 21 marca 2015 roku. Od tego czasu staliśmy się wiodącą stroną, którem celem jest ratowanie ludzkiego życia osób zażywających lub chcących zażywać substancje psychoaktywne. Głównym atutem Wolnej Molekuły jest to, że publikujemy własne unikatowe treści w przeciwieństwie do innych polskich serwisów.

Przedstawiamy 5 najbardziej czytanych artykułów:

  1. 4-CMC; klefedron ogólny opis działania         124582 wyświetleń
  2. Hex-EN; NEH – ketonowy zamiennik kokainy 69063 wyświetleń
  3. 3-CMC; metaklefedron dla lubiących euforię 58234 wyświetleń
  4. U-47700 – bóstwo zeszło na ziemię                       28305 wyświetleń
  5. MB-CHMINACA: niebezpieczny syntetyczny kanabinoid, powodujący zatrucia w Europie                              20830 wyświetleń

Zrezygnowaliśmy z zamiaru zbudowania forum, ze względu na to że są już inne i w związku z rozwojem portali społecznościowych. Uznaliśmy, że nie ma sensu mnożyć bytów ponad potrzebę.

Jesteśmy w trakcie tłumaczenia naszych tekstów na język angielski i rosyjski i być może wkrótce pojawimy się na platformie steemit.

Wkrótce też jako pierwsi na świecie zdamy raport z zupełnie nowej substancji Kleferein, nie objętej prawem generycznym a w działaniu takiej jak MDMA. Szykuje się naprawdę coś wielkiego i wyjątkowego tak jak 10 lat temu kiedy na salony wjechał mefedron.

Murti-Bing jest z nami od początku i napisał wiele wspaniałych tekstów i sprowadził na ten świat dużo cudownych RC. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni, że opiekuje się nami – szarymi żuczkami. Niech będzie pochwalony.

3 thoughts on “Jesteśmy już 4 lata”

  1. To bardzo fajnie, że jesteście, bo tutaj zawsze konkret, choć podany w lekkim i przyjemnym do odbioru stylu.
    Najlepszego z okazji urodzin. I życzę Wam i Nam, żeby artykułów tu było więcej 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *