Fury-Metylon, beta ketonowy odpowiednik 5-MAPDB

Murti-Binga, jak i innych badaczy, często zastanawia jak będą działać ketonowe odpowiedniki popularnych amfetamin. Z tej ciekawości powstał bk-5-MAPDB – ketonowy odpowiednik 5-MAPDB:

Bez tytułu

Pełna nazwa chemiczna tego związku to 1-(2,3-dihydro-1-benzofuran-5-ylo)-2-(metylamino)propan-1-on. Nazwa zwyczajowa jeszcze nie jest ustalona, ale fury-metylon idealnie pasuje do tej cząsteczki. Wzór jest podobny do metylonu, gdzie jeden atom tlenu został zastąpiony grupą metylenową. Właściwości psychofarmakologiczne są też zbliżone do metylonu. Jest to czysto serotoninowy keton, których tak ostatnio brakuje na rynku. Jest mało wydajny jeśli chodzi o dawkowanie, ale tak ma większość serotoninowych ketonów (metylon, butylon, 4-BMC).

Dawkowanie prezentuje się następująco:

Oral
150 - 200 mgpoprawa nastroju, dobry humor
200 - 300 mgśrednie działanie
350 mg +euforia i empatia na wysokim poziomie
Wciąganie
150 mgbrak efektów
250 mgPoprawa nastroju, dobry humor

Ponieważ substancję najlepiej przyjmować oralnie, to czas ładowania wynosi od 15 do 30 minut. Efekty utrzymują się do 3 godzin. Do najbardziej pożądanych efektów można zaliczyć: przeciętna euforia, duża empatia, intensyfikacja wszelkich doznań zmysłowych, duża otwartość emocjonalna, bardzo dobry humor i samopoczucie, łatwość nawiązywania kontaktów. Czasem występują negatywne efekty takie jak: szczękościsk, drżenie rąk, nadmierne pocenie, kołatanie serca.

Murti-Bing sporadycznie w towarzystwie będzie wracał do tej substancji. Dawkowanie jest mało ekonomiczne, ale empatia i odbiór muzyki są bardzo przyjemne i przypominają stary metylon i 4-BMC. W porównaniu z 3-CMC i 4-CMC jest to czysta serotoninowa jazda i nie ma żadnego efektu lekkiego strucia lub wystrzału dopaminy. Jednak pod względem dawkowania o wiele lepiej prezentuje się 3-CMC.

One thought on “Fury-Metylon, beta ketonowy odpowiednik 5-MAPDB”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *